Buradasınız

30. Vergi Haftası Etkinliklerimiz

30. Vergi Haftası Etkinliklerimiz

30. Vergi Haftası kapsamında 25 Şubat-3 Mart 2019 tarihleri arasında kamuoyuna, mükelleflere, öğrencilere ve personele yönelik çeşitli etkinlikler ile başlamıştır.

30. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürleri, Müdürlerimiz ve personelin katılımıyla Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni Düzenlenmiştir.

30. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürlerimiz ve Müdürlerimiz ile Muğla Valisi Esengül CİVELEK’i makamında ziyaret etti.

30. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürlerimiz ile Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ziyaret edilmiştir.

30. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürlerimiz ve Müdürlerimiz ile Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Şehit Aileleri ziyaret edilmiştir.

30. Vergi Haftası kapsamında Başkanlığımız Hizmet Binasında personelimizin katılımıyla Kan Bağışında bulunulmuştur.

30. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi personelimiz tarafından Türdü 100.Yıl İlkokulunda öğretmen ve öğrencilerimiz ziyaret edilmiştir.

30. Vergi Haftası kapsamında 35.Hizmet Yılını dolduran personelimize Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürlerimiz ve Müdürlerimiz ile Teşekkür Belgesi verilmiştir.