Buradasınız

31. Vergi Haftası Etkinliklerimiz

31. Vergi Haftası Etkinliklerimiz

31. Vergi Haftası kapsamında 24 Şubat -1 Mart 2020 tarihleri arasında kamuoyuna, mükelleflere, öğrencilere ve personele yönelik çeşitli etkinlikler ile başlamıştır.

31. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürleri, Müdürlerimiz ve personelin katılımıyla Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni Düzenlenmiştir.

31. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR, Grup Müdürlerimiz ve Müdürlerimiz ile Muğla Valisi Esengül CİVELEK’i makamında ziyaret etti.

31. Vergi Haftası kapsamında, Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR ile Grup Müdürlerimiz tarafından Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ziyaret edilmiştir.

31. Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Sayın Ömer KABAHOR ile birlikte Grup Müdürümüz ve Muğla Vergi Dairesi Müdürü tarafından Muğla Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edilmiştir.

31. Vergi Haftası kapsamında Başkanlığımız Hizmet Binasında personelimizin katılımıyla Kan Bağışında bulunulmuştur.

31. Vergi Haftası dolayısıyla,Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Ömer KABAHOR,Grup Müdürlerimiz ile birlikte personelimizi ziyaret ederek vergi haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkan Vekilimiz Ömer KABAHOR, Vergi Haftası nedeniyle uzun yıllardır vergi mükellefimiz olan son ustaları Grup Müdürü Vekilimiz Davut KARAGÖZ ile birlikte ziyaret etti