Buradasınız

Başkanlığımızca, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tanıtım çalışmaları kapsamında bilgilendirme sunumu yapılmıştır.

Başkanlığımızca, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tanıtım çalışmaları kapsamında bilgilendirme sunumu yapılmıştır.

Başkanlığımızca, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tanıtım çalışmaları kapsamında,Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Mustafa ÇOLAK başkanlığında, Gelir İdaresi Grup Başkanı Yunus ELİTAŞ, Vergi Dairesi Başkan V. Ömer KABAHOR, Gelir İdaresi Grup Müdürü Cenk CANAL, Gelir İdaresi Grup Müdür V. Davut KARAGÖZ ve Müdürlerin katılımıyla Bodrum  Ticaret Odası, Milas  Ticaret ve Sanayi Odası ile Bodrum Serbest Muhabeci ve Mali Müşavirler Odasında, Oda Yönetimleri ile düzenlenen toplantıda  bilgilendirmeler yapıldı.

Başkanlığımızca, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tanıtım çalışmaları kapsamında Marmaris Ticaret Odasında (Martı Otel) düzenlenen toplantıda katılımcılara Vergi Dairesi Başkan V. Ömer KABAHOR tarafından Bilgilendirme sunumu yapıldı.

>

Başkanlığımızca, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tanıtım çalışmaları kapsamında Muğla SMMM Odası Konferans Salonunda, Muğla SMMM Odası, Muğla Ticaret Odası, Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ile ortaklaşa  düzenlenen toplantıda katılımcılara Gelir İdaresi Grup Müdürü Cenk CANAL tarafından Bilgilendirme sunumu yapıldı.

Başkanlığımızca, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'un tanıtım çalışmaları kapsamında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda katılımcılara Gelir İdaresi Grup Müdür V. Davut KARAGÖZ tarafından Bilgilendirme sunumu yapıldı.